Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb

IHC Uherský Brod - IHK Eagles Olomouc 6:7
82 | 29. 5. 2010 So 13.33 | Muži
Přímý souboj o play-off a zároveň vyvrcholení základní části Tipsport Extraligy 2010

IHC Uherský Brod – IHK Eagles Olomouc 6:7/1:1,1:1,1:3,3:2/

Matematiku postupu do play-off byla jasná, porazit Olomouc a čekat na výsledek nedělní dohrávky Reflexu s Olomoucí.

První půlka utkání byla vyrovnáná jak na šance, tak co se týče skore.Pohroma začala ve 3 čtvrtině, kterou hosté vyhráli 1:3 a celkově tak vedli 3:5.Při nutnosti výhrát v základní hrací době, to znamenalo vstřelit 3 branky, což není v inlinu nemožné, ovšem i tak hodně těžké.To všechno se podařilo už v 8.min 4/4 a vidina play-off byla blízko.Necelou minutu a půl si ovšem sebral puk střelecky potentní Hanák a vyrovnal stav na 6:6.Závěrečná power-play nevyšla, když se opět trefil Hanák.

Nervozita ze zápasu se promítla v poměru vyloučených a v proměňování vyložených šancí, což je problém, který se v brodském týmu nepodařilo odstranit za celou základní část.

Předsezoní přání a tedy postup do play-off nevyšel.Další přání už není, je tu jenom povinnost zachránit soutěž pro další ročník.Pravděpodobně proti týmu IHC Rakovník.

Branky: 4.42 Haring(Kartusek,Kubiš), 15.33 Šiller(Surý), 26.23 Kartusek(Haring), 39.58 Kartusek(Heča), 40.45 Šiller(Surý), 44.02 Heča(Šiller,Kubiš) – 3.37 Handl(Jurák), 23.51 Jurák(Cik L., Handl), 29.28 Hanák(Handl,Akrap), 31.02 Jurák(Hanák), 35.53 Hanák, 46.14 Hanák(Vích), 47.14 Hanák(Vích)

--------------------------------------------------------------------------------